Anasayfa / Haberler / İRŞAD VAKFINDAN VALİ ÇEBER VE GENEL MÜDÜR YÜCE’YE TEBRİK ZİYARETİ

İRŞAD VAKFINDAN VALİ ÇEBER VE GENEL MÜDÜR YÜCE’YE TEBRİK ZİYARETİ

Rize İrşad Vakfı ve Rize Müftülüğü Zavendikli Mustafa Yıldız Hoca Efendi Kur’an Kursları Mütevelli Heyeti, Karabük Valiliğinden, Rize Valiliğine atanan Kemal ÇEBER ile DOKAP Başkanlığından Çaykur YK Başkanlığı ve Genel Müdürlüğüne ikinci defa atanan Ekrem YÜCE’ye tebrik ziyaretinde bulundular.

Rize İrşad Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı, Eğitimci Ahmet Ali Saruhan, İrşad Vakıf YK Başkanı Kudret Yıldız, İrşad Vakfı ve Rize Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz ve beraberlerinde, İrşad Vakfı Müdürü, Kale Camii İmam Hatibi ile birlikte Karabük Valiliğinden, Rize Valiliğine atanan sn. Kemal Çeber’i makamında yeni görevinde tebrik ziyaretlerinin ardından, Dokap Başkanlığı görevinin ardından ikinci defa Çaykur YK Başkanlığı ve Genel Müdürlüğüne atanan sn. Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret ederek tebriklerini ilettiler.

Rize Valisi sn. Kemal Çeber ve Çaykur YK Başkanı ve Genel Müdürü Ekrem Yüce, Rize’nin en köklü milli ve manevi eğitim kurumlarından olan, İrşad Vakfı Mütevelli Heyetinin kıymetli yöneticilerinin kendilerini tebrik ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Rize’nin çok önemli manevi dinamiklerinden ve kanaat önderlerinden olan, ilimi, irfanı, ihlası ile insanlarının gönlünde yer etmiş olan merhum muhterem Zavendikli Mustafa Yıldız hoca efendiye Allah’tan rahmet dilediler. Onun geride bırakmış olduğu eserlere, kadrolara, milli ve manevi eğitim kurumlarının hizmetlerini sağlıklı ve başarılı bir şekilde devam etmesinden duyduklarını memnuniyeti dile getirdiler. İrşad Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Ali Saruhan, Ülkemizin iki önemli bürokratı ve devlet adamının Rize’mize hizmet vermesinin önemli bir şans ve değer olduğunu ifade edere, yeni Rize Valimiz sn. Kemal Çeber’ı Karabük valiliğinde görevi esnasında bilinen başarıların da ve yine daha önce ÇAYKUR’da 8 yılı aşkın başarılı hizmetlere imza atmış olan, Çaykur Genel Müdürü sn. Ekrem Yüce’ye yeni görevlerinde tebriklerimizi sunuyoruz. Allah iki yöneticimizin de var olan başarılarını daim ve muvaffak eylesin diye konuştu.